Degustacje

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę Wieczorów francuskich, które organizujemy w naszej klimatycznej piwniczce pod dworem w Borsukach lub we wskazanym miejscu. Spotkanie, poprowadzone przez Francois Philippe – Francuza rodem z Szampanii, które przybliży Państwu sztukę podawania i degustacji wina oraz dobierania wina do potraw. Poznacie bliżej regiony winiarskie Francji, najważniejsze szczepy winorośli. Szczególnie lubianym punktem programu jest zazwyczaj zabawa z aromatami – dobry trening naszych umiejętności węchowych. Zapraszamy do spędzenia wieczoru przy kominku, dobrym winie i francuskich przysmakach.

Proponujemy degustację wina z  przekąskami typu wędlina, sery francuskie, francuskie pasztety rybne i mięsne lub formę tradycyjnego francuskiego posiłku: aperitif, przystawka, danie główne i deser z dobranymi do dań winami.

Dla zainteresowanych bąbelkami oferujemy unikalne wieczory szampańskie – historia i tradycje regionu Szampanii, opowieści o szampanie i jego twórcach, pokaz otwierania butelek szablą.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i indywidualne opracowanie programów. Nasza oferta skierowana jest do kameralnych grup klientów indywidualnych oraz firm poszukujących ciekawych i nietypowych atrakcji dla swoich gości. 


STAY UP TO DATE

Submit your email to get updates on products and special promotions.