O nas

Jesteśmy rodzinną firmą prowadzącą import win i szampanów, a także delikatesów z Francji. Działamy na rynku polskim już od 14 lat. U podstaw naszej działalności leży idea przedstawienia w Polsce niezwykle różnorodnej i bogatej oferty win francuskich.  Dlatego też zdecydowaliśmy się na przeprowadzanie własnego wyboru win, tak aby zapewnić najwyższą jakość, najoryginalniejsze produkty i najlepszy stosunek jakości do ceny. Doborem win zajmuje się François Philippe, Francuz rodem z Szampanii a mieszkający w Polsce już od 25 lat, który nawiązuje bezpośrednie kontakty z winiarzami z całej Francji. Urodzony w stolicy i sercu Szampanii – Epernay jest miłośnikiem i propagatorem kultury picia szampana w Polsce. Dlatego też w swojej ofercie szczególny nacisk kładziemy na przedstawienie Państwu najlepszych i najciekawszych szampanów pochodzących nie tylko z wielkich, powszechnie znanych domów szampana, ale także z małych, rodzinnych firm, które produkują szampana od pokoleń.

Nasza oferta skierowana jest do miłośników wina, którzy poszukują nietuzinkowych win, do profesjonalistów (hurtowników i sklepów winiarskich, gastronomii) oraz do firm nie posiadających koncesji na sprzedaż alkoholu.

Klienci indywidualni uzyskają u nas porady dotyczące wyboru win, stworzenia własnej kolekcji win, a wybrany towar zostanie dostarczony im do domu. Na życzenie klienta zorganizujemy degustację i kilkudniowy pobyt w wybranych winnicach Francji.

Profesjonalistom przygotujemy oferty specjalnie dostosowane do ich potrzeb,  przedstawimy produkty nieobecne jeszcze na rynku polskim i zapewnimy wyłączność ich sprzedaży (na określonych warunkach). Zorganizujemy degustacje i szkolenia typu poznawanie kolejnych regionów winiarskich Francji, sztuka podawania i doboru win itp.

Firmom poszukującym prezentów z klasą dla swych klientów czy pracowników oferujemy szeroką gamę produktów personalizowanych.

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą win: impresjawino@gmail.com

Do wina polecamy starannie wyselekcjonowane delikatesy francuskie. Zamknięte w puszkach i słoiczkach najlepsze francuskie produkty regionalne, wytwarzane przez rodzinne firmy z szacunkiem podchodzą do surowca i doboru składników. Wszystkich produktów próbujemy, smakujemy, testujemy przepisy. Ważny jest zarówno smak, jak i skład - znajdziecie tu Państwo ryby łowione w najlepszym okresie połowów, nigdy nie mrożone na statkach-przetwórniach, ręcznie zamykane w puszkach. Znajdziecie tradycyjne pasztety, terriny i rillettes, w oryginalnych wersjach smakowych i nienagannym składzie. Nie będzie w nich mięsa odkostnionego mechanicznie, sztucznych barwników i konserwantów.

Zapraszamy do świata francuskiego smaku!

Joanna i François Philippe 


STAY UP TO DATE

Submit your email to get updates on products and special promotions.