Impresja pokoje gościnne na nadbużańskich łąkach

Nasz  drewniany biały dwór położony jest na skraju tętniących życiem nadbużańskich łąk we wsi Borsuki. Borsuki  położone są nad Bugiem, na terenie gminy Sarnaki, około 15 km od słynnego Janowa Podlaskiego.  Jest to teren Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu, którego głównym walorem przyrodniczym jest meandrująca rzeka Bug, łagodne polodowcowe pagórki, starorzecza pełne ptactwa, lasy i rozległe łąki.

Pokoje gościnne znajdują się na przestronnym poddaszu dworu krytego tradycyjnym drewnianym gontem. Przez  bawole oka rozpościera się widok na łąki, na bocianie gniazda, olszynowe i sosnowe zagajniki.  Mamy do Państwa dyspozycji 8 - 10 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach z łazienką. Pokoje urządzone są w klimacie początków ubiegłego wieku, meble i wyposażenie zostało przez nas „wyszperane” we Francji. Dodatkowo do dyspozycji jest wspólna przestrzeń wypoczynkowa oraz kilkudziesięciometrowy taras z widokiem na łąki i wieczornymi koncertami żab, słowików i owadów.

Dodatkowym miejscem relaksu dla chętnych będzie nasza klimatyczna piwnica z cegły, z wielkim kominkiem i zapasem najlepszych win, szampanów i delikatesów francuskich z naszego własnego importu. Ceny win są cenami preferencyjnymi – hurtowymi.

Specjalizujemy się w weekendach enoturystycznych:

  •   Degustacje win z francuskimi przekąskami
  •   Winne wieczory tematyczne – podróż przez winiarskie regiony Francji, poznawanie szczepów winorośli
  •   Unikalne wieczory szampańskie – historia i tradycje regionu Szampanii, opowieści o szampanie i jego twórcach, pokaz otwierania butelek szablą

Inne atrakcje możliwe do zorganizowania w naszej okolicy to:

  •   Wycieczki rowerowe – Borsuki położone są przy Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo
  •   Spływy kajakowe
  •   Rejsy statkiem po Bugu
  •  Ogrom tras spacerowych, nad rzeką, na rozległych nadbużańskich łąkach, w lesie i wśród  pól uprawnych.
  •   Promujemy sezonowe produkty lokalne: naturalne, tłoczone soki owocowe, szparagi, sękacze, wędliny i sery

Nasz region obfituje w miejsca ciekawe i warte odwiedzenia: stadnina koni w Janowie Podlaskim, Święta Góra Grabarka, Drohiczyn, liczne ścieżki przyrodnicze i trasy rowerowe, wsie z tradycyjną drewniana zabudową.

Cennik:

Nocleg ze śniadaniem: pokój 2-osobowy 330 zł/noc

1 dziecko 4-12 lat 100 zł, dzieci do 3 lat gratis

Łóżeczko dziecięce płatne jednorazowo 60 zł

Rezerwacje/Informacje: impresjawino@gmail.com, tel: 692 199 377

 


STAY UP TO DATE

Submit your email to get updates on products and special promotions.